Hedeflerimiz;

- Mümesilliğini yaptığımız imalatçılar ile Türkiye'de yurtiçi ve yurtdışı pazara hizmet veren son kullanıcılar arasında ticari ilişkiler kurulmasını sağlamak
- Satıcı ve alıcılara karşı %100 şeffaf olmak
- Satıcılar için yeni alıcılar araştırıp bulmak ve alıcılar için yeni mal ve hizmetler yaratmak.
- Kaliteli hizmet ve lojistik avantaj ile ticari faaliyeti artırmak ve kolaylaştırmak

Hedef aldığımız noktalara ulaşabilmek için , Satıcı ve Alıcılar için kazan-kazan stratejileri kurmamız/yaratmamız gerektiğine inanıyor ve uzun vadeli işbirlikleri geliştirebilmek için bu temelde çalışmamız gerektiğine inanıyoruz.

NLMK’da son 15 yıldır devam eden sürekli yatırım ve kalite artışları ile , tüm nihai kullanıcıların daha iyi kalitede çelik kullanmalarını ve bunu yaparken de kendi üretimlerinde  zaman ve maliyetten tasarruf edebilecekleri çözümlerle hizmet etmek istiyoruz.

Geçen 15 yılın performansına baktığımızda , NLMK’dan gelen ürün karmasında bir değişiklik görüyoruz. Son 2-3 yıldır yarı mamül yerine , daha fazla nihai mamul sattığımızı görüyor ve bu çalışmaları artırmaya gayret ediyoruz.  Bu durum son 2-3 yılda Türkiye’de tamamlanan yatırım projeleri sonucu Türk imalatçılarının daha fazla yarı mamül çelik üretebilmesinden kaynaklanıyor. Bu yeni bir çağ ve bizim de yarışmaktan memnun olduğumuz bir rekabet.

Biz tüm Türk Çelik Endüstrisi’ne daha iyi kalite çelik, daha iyi hizmet ve rekabetçi ticari şartlar ile hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca sitemizde 5 yıllık faaliyetlerimizin kısa bir özetini bulabilirsiniz

Size hizmet ettiğimizi umar ve aynı hizmete devam edebilmeyi dileriz.

Saygılarımızla,

M. Cengiz ARGAT

 

Faaliyet Özeti

- Firmamıza it 5 yıllık faaliyet özetlerini görüntülemek için tıklayınız.